Bizden Haberler

Kar Makinesi Kiralama

Kar makinalarımız sadece satışı değil uzman ekibimiz eşliğinde kiralayabilirsiniz kar makinelerimiz kiralayabiliceğinizi biliyormusunuz.

Film Dizi Reklam Çekimlerinde Kar Efekti

Film,dizi reklam çekimlerinde Kar efekti, kar yağdırma

Film, dizi, reklam vs.. çekimlerinizde sunni kar yağdırma yaparak kar makinaları sayesi mevsim ne olursa olsun izleyicilere gerçekci sahneler izletebilirsiniz.

Aylardan Kasım Kar Yağma Zamanı

Tüm organizasyonlarınızda Sunni kar yağdırma, organizasyon alanınız ne kadar büyük olursa olsun sayıca limiti olmayan zengin stoğumuz sayesinde organizasyon alanınızda kar tanesi düşmeyen yer kalmayacak.

Antevent kar makineleri ve diğer parti makinalarımız sayesinde misafirlerinizi şaşkına çevireceksiniz.

Kar Makinası

AVM lerin bahçesine, otopark alanlarına, organizasyon alanlarına antevent olarak büyük boy profesyonel kar makinalarımızla kar yağdırdık.

Misafirlere kar makinalarımız sayesinde kışı kış gibi yaşatacaksınız

Antevent kar makinaları doğru tercih!...

Kar Makineleri - Sunni Kar Yağdırma

Belediyelerin düzenlemiş olduğu yılbaşı organizasyonlarında Led ekran kurulu sahne kurulumu ve büyük boy profesyonel kar makinalarımızla kar yağdırdık. Kar makineleri gerçeğe yakın kar efekti sunmakla beraber organizasyonlara müthiş görsel efekt katmaktadır.

Bizi tercih eden tüm belediye, oraganizasyon firmaları, avmlere ve organizatörlere şükranlarımızı sunarız.

Lazer Şov Kiralama Hizmetleri

Lazer show kiralamalarınızda tercih edeceğiniz lazerler veya mekanın boyutuna göre bizim tavsiye edeceğimiz lazer şov cihazlarımız RGB RENKLİ LAZERLER (12 watt rgb full colour renkli lazerler,10 w rgb lazer, 8 w rgb lazer, 6 w rgb lazer) YEŞİL LAZERLER (8 watt yeşil lazer,6 w, 5w ve 3 watt tek renk yeşil lazer) ve MAVİ LAZERLER (10 w blue, 8 watt mavi lazerler) olmak üzere üçe ayrılır.

Lazer kiralamalarında kullanacağımız lazer cihazları uygulama alanına göre yapılacak tercihlerde istenilen watt larda,renkte ve istenilen sayıda kullanılabilir. Lazer şov uygulamaları özel şov, animasyon, grafik tasarımı ve logo çalışmaları ile time code, müzik senkronizeli lazer show uygulamaları profesyonel ekibimiz tarafından önceden testi yapılarak siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazandıktan sonra uygulaması yapılır.

Lazer Kiralama

Lazer kiralama işlerininde kullandığımız lazer show cihazlarımızı, 2016 yılında teknolojik gelişmeler ışığında güncellemelerini yaparak ve de yeni profesyonel güçlü lazer şov cihazları bünyemize katarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek üzere ithal ettik.

Konfeti Makinası

2015-2016 Kış sezonunda konfeti makinalarımız; bir çok bayi, firma, ürün tanıtımı, açılış törenleri, mitinglerde, partilerde, kutlamalarda, doğum günlerinde ve daha bir çok özel günlerde tercih edildi. Gerek konfeti makinalarımızı satın alarak, gerekse konfeti kiralamada bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Lazer Show Kiralama

Lazer Show Makineleri Kiralama

2016 yılında Bir Çok 5. yıldızlı otel, eğlence mekanlarında, yatlarda,özel günlerde, toplantılarda, kongre ve lansmanlarda profesyonel lazer makineleri ile birlikte müzik senkronizeli lazer şov (time code) uygulamaları uzman teknik personel eşliğinde yaptık.

Konfeti Makinaları

Konfeti makinaları büyük boy-küçük boy co2 gazlı ce belgeli resmi üretim izni ile satış ve kiralama işlerinizde hizmetinizdedir.

Kar Makinaları

Profesyonel Kar Makineleri 2015 yılında parti organizasyonlarınızda gerçeğe yakın kar efekti ve performansı ile hizmetinizde

Satış ve kiralama hizmeti

Köpük Makinaları

Köpük Makinalarımız 2015 yaz sezonunda partilerin performansı ve resmi belgeleri profesyonel üretimi ile pazarda satış lideri olarak yerini aldı.

2015 Antalya yıl başı kutlamalarında Antevent

2015 yılına girerken yılbaşı gecesi Antalya ve Bodrum’un yanı sıra bir çok il ve ilçede belediyelerin düzenlediği etkinliklerde lazer şov gösterileri, havai fişek gösterileri ve kar makinelerimizle fark yarattık.

Voleybol Ödül Töreninde Antevent

Voleybol federasyonu dereceye giren takımlara ödüllerini yine konfeti makinelerimiz eşliğinde verdi.

Başarılı Bayiler Ödül Töreni

Başarılı bayilere konfeti makinelerimiz eşliğinde ödülleri verildi.

2014 yılında toplantılarda Antevent

Yine 2014 kış sezonunda düzenlenen bayi toplantıları, açılışlar, kongreler gibi birçok kutlama anlarında, açılış törenlerinde, ürün lansmanlarında, toplantılarda organizasyonlarını daha verimli ve keyifli geçirmelerine katkıda bulunduk.

2014 yılında partilerde Antevent

2014 yaz sezonunda Antalya, Belek, Kemer, Beldibi, Bodrum, Marmaris, Kuşadası ve daha birçok turizm bölgesinde; otellerin, tatil köylerinin, plajların ve gece klüplerinin açık hava ve kapalı mekanlardaki bir çok organizasyonda partilerin, animasyonların ve etkinliklerin daha coşkulu ve eğlenceli geçmesine katkıda bulunduk ve birçok firmanın parti makine ve ekipmanları tedarikçisi olduk.

2014 yerel seçimlerinde antevent

2014 yerel seçimlerinde profesyonel konfeti makinelerimizle birçok parti ve firma tarafından büyük ilgi gördük. Birçok belediye kutlamalarında firmamızın üretmiş olduğu konfeti makinaları tercih edildi.

Antevent Sevgililer Günü Lazer Showları

Antevent Efekt Sistemleri olarak 2014 şubat ayı 14 şubat sevgililer gününde profesyonel lazer şov cihazlarımızla, 8 çiftin sürpriz evlilik teklifi yaptıklarında, Toros dağlarının ve falezlerin üzerine evlilik teklifi yazılarını ve animasyonları yansıtarak bu mutlu günlerinde yanlarında olduk.

Yıl Başında Antalya'ya Kar Yağdırdık

2013 ve 2014 yılbaşı geceleri farklı otel ve eğlence mekanlarının yanı sıra düzenlenen sokak partilerinde Antalya'nın çeşitli yerlerine kar yağdırdık.

Yaz Mevsiminde Tercih Edildik

Yaz mevsimlerinde köpük makinelerimiz, kar makinelerimiz, lazer cihazlarımız co2 efekt makineleri ve daha birçok profesyonel ekipmanımız ile birlikte kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız sayesinde bir çok otelin, plajın ve gece klübünün tercih sebebi olduk.