HAKKIMIZDA

Antevent Efekt Sistemleri olarak eğlence, turizm ve hizmet sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren kurumsal ve bireysel organizasyonlarda; üretimini yaptığımız ve ithal etmiş olduğumuz parti makine ve ekipmanları, efekt sistemleri, parti sarf malzemeleri ile her türlü organizasyon ve etkinliklere adımızı yazdırdık.

Firmamız oteller, tatil köyleri, gece klüpleri, federasyonlar, spor klüpleri, kurumsal ve bireysel olarak düzenlenen tüm açık ve kapalı organizasyon için ayrılmış alanlarda; konsept partiler, düğün, toplantı, ödül törenleri, bayi toplantıları, dizi, film ve reklam çekimleri, ürün lansmanları ve daha bir çok etkinlikte parti makine ve ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Tüm canlı ve çevresel faktörlerin güvenliğini korumayı amaçlayarak imalatını yaptığımız köpük makinaları, kar makinaları, konfeti makinaları, co2 efekt(soğuk duman) makinaları, alev makinaları, dekoratif balonlar ve arge çalışmaları devam eden parti makine ve cihazlarını uzman teknik ekibimizle birlikte kiralama, satış ve satış sonrası desteğiyle hizmetinize sunmaktayız.

İnsan sağlığı ve çevresel faktörlere titizlikle önem vermemiz; hem firmamız hem de tek tek makinalarımızın kanunen zorunlu ve zorunlu olmayan tüm yetki belgelerine sahip olması firmamızın ülkemizde ve dünyada sayılı firmalar arasına girmesini sağlamıştır.

İthalatını yapmakta olduğumuz ürünlerde de (köpük likitleri, kar likitleri, sis likitleri, baloncuk likitleri, sis makineleri, profesyonel lazer şov cihazları, gökyüzü gösteri ürünleri, havai fişekler, piroteknik malzemeler) birinci önceliğimiz olan çevre ve insan güvenliğini gözetmekteyiz.

Hayal gücümüze sizlerden gelen talepleri de ekleyerek, yaratıcılığı güven ile birleştirerek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız.

Bugüne kadar ekonomik ve nitelikli ürünleri gururla hizmetinize sunmanın vermiş olduğu mutlulukla bundan sonra da siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, azimle ve kararlılıkla başarılarımızı devam ettirme gayreti içerisinde olacağız.

Eğlence ve efekt sistemlerinde çözüm ortağınız;
Antevent Efekt Sistemleri